Závesy

 
 

Látky na závesy prinesú oživenie do každej miestnosti.
Pri výbere prihliadajte na celkový dizajn izby a štýl jej zariadenia. Do úvahy vezmite tiež farby a vzory použité na nábytku a textilných doplnkoch. Látky na závesy nemusíte použiť len na ušitie závesov, ktoré ozdobia vaše okná. Pokojne si v rovnakom vzore vyrobte i niekoľko dekoračných vankúšov do obývacej izby alebo spálne.

#ShowMore#

 

Zvoľte si váš štýl

Základom výberu tej správnej látky na závesy je voľba vhodného štýlu. V našej ponuke nájdete látky metráž na závesy v moderných abstraktných vzoroch, ktoré dodajú hravosť a oživenie čistým líniám moderného dizajnu. Pre tých, ktorí preferujú vintage alebo provensálsky štýl, sú tu vzory, ktoré vás zavedú do spomienok na domácnosť vašej starej mamy. Preneste si túto jedinečnú atmosféru do svojho domova aj vy. Alebo ste fanúšikom vidieckeho štýlu? Vkusné látky na závesy v jednoduchších vzoroch máme aj pre vás.

 

Dekoračná látka na závesy do kuchyne aj na chalupu

Dekoračná látka na závesy zvýrazní útulné prostredie každej kuchyne i jedálne. V našej ponuke si môžete vyberať vzory, ktoré prepoja jednotlivé prvky interiéru a pomôžu z neho vytvoriť jednotný celok. Nájdite tú správnu farbu a vneste pomocou textilných doplnkov do vašej kuchyne či na chalupu príjemné čaro pohodlia. V štýle závesov si môžete ušiť tiež podsedáky na stoličky a lavice, ktoré vám spríjemnia posedenie pri chutnom jedle. Do takejto domáckej atmosféry sa bude vždy tešiť každý člen rodiny aj vaši priatelia.

 

Závesy do detskej izby

Detská izba si priam pýta veselé farby a vzory. Látka na závesy so vzorom zvieratiek alebo roztomilých postavičiek dodá izbičke celkom nové čaro. Máte už väčšie deti? Potom si prezrite vzory určené pre teenagerov. Dievčatám ulahodíte jemným kvetinovým motívom a chlapcom látkou v športovom štýle. Zaujímajú sa o módu alebo cestovanie? Naše látky metráž na závesy majú pre vás tiež rôzne trendové vzory a motívy, ktoré ocení každý mladý dobrodruh.

 

Najpredávanejšie

260 položiek celkom
latka-na-zavesy-manuel-16-jpg Kód: B0402
Hore
Ďalšie produkty