Náš príbeh

Milé zákazníčky!

Aký je príbeh našej značky? Pre odpoveď sa musíme vrátiť do roku 2003.

Začalo to mojou snahou skrášliť svoj domov. Po maličkých krokoch: zavesiť nový záves, vybrať nový obrus či pridať novú dekoráciu pre vlastné potešenie. Ako každá z nás. Mala som odjakživa vzťah k pekným látkam a textíliam. Postupne som si pre ne vybudovala cit i oko. Nikdy mi však nenapadlo, že sa im budem venovať profesionálne. 

Avšak postretlo ma šťastie a svojej vášni pre textil som mohla naplno prepadnúť - stala sa nielen mojím koníčkom, ale i prácou. Dostala som sa doslova do objatia textilu.

Zamerala som sa predovšetkým na interiérový dizajn. Pre našich klientov som navrhovala nádherné závesy, prehozy, ozdobné vankúšiky a iné produkty z krásnych, jemných látok. S našou pomocou si skrášlili interiéry svojich domovov na nepoznanie. 

Za tento úspech sa musím predovšetkým poďakovať svojej rodine, s ktorou sme vytvorili úžasný team - malú rodinnú firmu snov.

Prišiel rok 2019 a zrazu nastala zmena: chceli sme zaradiť vyššiu rýchlosť, viac pracovať a byť ešte v silnejšom objatí krásneho textilu. Dostali sme impulz: spojiť naše krásne látky a módu  - a bolo rozhodnuté.

V momente sme si zaumienili túto myšlienku zrealizovať. Pripravili sme pre vás štýlový e-shop Finetextil s našimi výberovými látkami. Pre dámy, dievčatá, pre najmenších či vašich blízkych.

Naším cieľom je priniesť ten najkvalitnejší textil, z ktorého si môžete zhotoviť nádherné kúsky podľa svojich predstáv. Vašej kreativite sa medze nekladú.

Aby sme zostali verní aj našim dekoráciám, na našom e-shope sme pre vás pripravili aj ponuku dekoračných textílií na závesy a záclony.
S našimi dlhoročnými skúsenosťami sa s Vami radi podelíme a poradíme pri skrášlení vášho interiéru. 

Za každým úspechom je tímová práca. Náš kompaktný tím vám bude s radosťou vždy nablízku, pripravený podať pomocnú ruku pri výbere z našich kvalitných látok.

 

S úctou 

tím Finetextil

@media (max-width: 411px)