Náš príbeh

Milé zákazníčky!

Aký je príbeh našej značky? Pre odpoveď sa musíme vrátiť do roku 2003.

Začalo to mojou snahou skrášliť svoj domov. Po maličkých krokoch: zavesiť nový záves, vybrať nový obrus či pridať novú dekoráciu pre vlastné potešenie. Ako každá z nás. Mala som odjakživa vzťah k pekným látkam a textíliam. Postupne som si pre ne vybudovala cit i oko. Nikdy mi však nenapadlo, že sa im budem venovať profesionálne. 

Avšak postretlo ma šťastie a svojej vášni pre textil som mohla naplno prepadnúť - stala sa nielen mojím koníčkom, ale i prácou. Dostala som sa doslova do objatia textilu.

Zamerala som sa predovšetkým na interiérový dizajn. Pre našich klientov som navrhovala nádherné závesy, prehozy, ozdobné vankúšiky a iné produkty z krásnych, jemných látok. S našou pomocou si skrášlili interiéry svojich domovov na nepoznanie. 

Za tento úspech sa musím predovšetkým poďakovať svojej rodine, s ktorou sme vytvorili úžasný team - malú rodinnú firmu snov.

Prišiel rok 2019 a zrazu nastala zmena: chceli sme zaradiť vyššiu rýchlosť, viac pracovať a byť ešte v silnejšom objatí krásneho textilu. Dostali sme impulz: spojiť naše krásne látky a módu  - a bolo rozhodnuté.

V momente sme si zaumienili túto myšlienku zrealizovať. Pripravili sme pre vás štýlový e-shop Finetextil s našimi výberovými látkami. Pre dámy, dievčatá, pre najmenších či vašich blízkych.

Naším cieľom je priniesť ten najkvalitnejší textil, z ktorého si môžete zhotoviť nádherné kúsky podľa svojich predstáv. Vašej kreativite sa medze nekladú.

Aby sme zostali verní aj našim dekoráciám, na našom e-shope sme pre vás pripravili aj ponuku dekoračných textílií na závesy a záclony.
S našimi dlhoročnými skúsenosťami sa s Vami radi podelíme a poradíme pri skrášlení vášho interiéru. 

Za každým úspechom je tímová práca. Náš kompaktný tím vám bude s radosťou vždy nablízku, pripravený podať pomocnú ruku pri výbere z našich kvalitných látok.

 

S úctou 

tím Finetextil

@media (max-width: 411px)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie